אתר לימוד גיטרה פומפידולה, מיועד לכל מי שידו אינו משגת מורה לגיטרה, ו/או כחומר עזר לתגבור שיעורי הגיטרה. כמעט כל נגני הגיטרה המובילים בעולם למדו לנגן על גיטרה בכוחות עצמם, אך מורה טוב יכול בהחלט להקל על תחילת הדרך - וגם אתר פומפידולה. השיעורים מבוססים על מודול גיטרה וירטואלית לימודית שפיתחתי במיוחד לצרכי לימוד גיטרה (ראה למשל שיעור לימוד גיטרה מספר 2 המלמד שלושה תווים על מיתר סי , ושני שירים). מודול הגיטרה מציג בכל שיעור ושיעור באופן זורם עם הנגינה את הטאבים שצריך לנגן ואת מיקום האצבעות על המיתרים והסריגים - ניתן לשלוט במהירות הנגינה באמצעות כפתור ה Tempo. כך למעשה, קצב לימוד שיעורי הנגינה על הגיטרה הינו אישי.
בתפריט האתר צרפתי תוכנית לימודי גיטרה שלב א המאפשרת להגיע לרמת גיטריסט מתחיל. התוכנית כוללת שיעורי יסוד הכרת כל מיתרי הגיטרה, שירים ראשונים , אקורדים וכל מה שצריך לדעת גיטריסט בראשית דרכו. מנסיוני - תפיסת הלימוד מהירה יותר שהתלמיד מבין את המבנה של כל אקורד ואקורד, ולכן הנני דוגל בכך שיש ללמוד תחילה את התווים הבסיסים לפחות עד הסריג השלישי מהם ניתן להרכיב אקורדים לגיטרה דומיננטים שהם הבסיס לליווי כל השירים. מומלץ לעשות הפסקה בין שיעור לשעור כדי לאפשר לחומר הנלמד להטמע.
גם גיטריסטים ותיקים יוכלו למצוא עניין באתר פומפידולה - הן בשיעורי גיטרה מתקדמים הן ע"י שימוש ב עורך טאבים לגיטרה ו/או במילון אקורדים, ו/או בכלים שימושיים נוספים באתר פומפידולה. האינטרנט מלא באתרי לימוד כלי נגינה בכלל, ולימוד גיטרה בפרט - חלק מקטעי לימוד גיטרה בוידאו אף מופיע באתר זה. אתרי לימוד כלי נגינה נוספים שפיתחתי: חליל - לימוד נגינה בחלילית לפי תוכנית לימוד בית ספר   מנגנים - לימוד נגינה בפסנתר בשיטה יחודית עבור תלמידים בראשית דרכם.

  לימוד מהנה,

     טל שרון דיוגינסעו"ד צעד אחד קדימה לפני כולם
מחשבונים משפטיים